[rev_slider_vc alias=“vartai“]

Garažo vartai be juostų, lygūs (Slick)

SLICK stiliaus vartų viršus – tai visiškai plokščias segmentas su lygiu paviršiumi. Dėl dvigubai storesnės išorinės plieno dangos šie vartai atrodo išties solidžiai, o jų eksploatacinės savybės – puikios. Estetinio suvokimo požiūriu, šie vartai tinka bet kokio stiliaus pastatams. Glotnus paviršius itin patogus nerūdijančio plieno langelių ar kitų dekoratyvių elementų įkomponavimui. Vartai lygiu paviršiumi, kuriuos mes vadiname SLICK PLUS, yra originalūs, nes turi įspūdingą vario, antracito (panaši į pilką RAL 7016), nerūdijančio plieno apdailą.

GARAŽO VARTAI „SIAURA JUOSTA (RIB)“

Dėl horizontalių 10 cm pločio juostų vartai atrodo lengvi, tačiau tvirti. Tai šiuolaikiški vartai, kurie puikiai dera prie visų architektūros stilių. Į RIB vartus dažnai komponuojami permatomi segmentai su aliuminio rėmu, kuris gali būti bet kurios RAL paletės spalvos, taip pat su auksinio ąžuolo apdaila. RIB vartai – geriausias sprendimas nestandartinėms, itin didelių gabaritų angoms – jų plotis gali siekti iki 10 m.

Garažo vartai "Makrojuosta" (Macrorib)

Vartų su makrojuostomis tinko faktūros paviršius yra reljefinis su švelniomis bangelėmis kas 10 mm. Patrauklaus šiuolaikiško dizaino vartai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komercinės paskirties pastatams. Standartinė vartų spalvos – RAL 9007 ir 9016, jie taip pat gali būti dažomi bet kuria kita RAL paletės spalva.